Samorząd uczniowskiW dniu 4 listopada br. SU przeprowadził inicjatywę „Dzień Kariery w naszej szkole”. Jest to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji, tworząc galerię plakatów przedstawiających najbardziej popularne zawody. Klasy przebrały się w wyznaczonym dniu za wykonawcę zawodu , który wcześniej wylosowali. Oto zdjęcia z naszej akcji.
26.09.2014
Jak co roku pierwszym poważnym zadaniem SU było zorganizowanie imprezy powitalnej - pasowanie klas I na gimnazjalistów. Dzień 26 września rozpoczął się zebraniem klas I na sali gimnastycznej "Bazar". Następnie wyznaczone z każdej klasy grupy pierwszoklasistów poddane były różnorakim konkurencjom intelektualnym oraz sprawnościowym. Zmagania nie ominęły również wychowawców klas. Jak widać na zdjęciach wszystkim dopisywały świetne humory, a walka o zwycięstwo trwała do ostatniej konkurencji. W niej nieco lepsi okazali się uczniowie z klasy 1A, którzy pokonali w ostatecznym rozrachunku swoich rówieśników z klasy 1 B. W nagrodę zwycięska drużyna otrzymała drobne upominki w postaci słodyczy. Dzień zakończył się uroczystym ślubowaniem "pierwszaków", po którym każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania na gimnazjalistę.
Więcej zdjęć w Galerii.
Dnia 10 września 2014 r. w naszej szkole odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego. Już od rana obecne SU zbierało głosy na typowanych kandydatów. W głosowaniu wzięło udział około 180 uczniów. Oto nowi, jak i "starzy" członkowie Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015:

1.Nawrot Marcelina 2 A - przewodnicząca
2.Durzyńska Anna 2A – z- ca przewodniczącej
3.Kupczak Wiktoria 3 A - skarbnik
4.Fiączek Paulina 3 A – sekretarz
5.Mocek Mikołaj 3A
6.Tomaszewski Dominik 3C
7.Giełda Julia 2A
8.Nikonowicz Wiktoria 2A
9.Szulc Jakub 2B
10.Mocek Mateusz 1B26 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pyszącej odbyło się XIV Sympozjum Samorządów Uczniowskich, którego hasło przewodnie brzmiało „Myśl patriotyczna w codzienności szkolnej”. Po krótkich prezentacjach szkół uczestnicy spotkania mogli wymienić się doświadczeniami, wspólnie pograć w piłkę czy wykazać się umiejętnościami plastycznymi. Nasze gimnazjum reprezentowały: Klaudia Durzyńska oraz Małgorzata Nawrot pod opieką p. Szymona Duszczaka. A oto pamiątkowe zdjęcia:
28 marca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie odbyły się XV Targi Edukacyjne. W tym roku przyświecało nam hasło „ Edukacja, praca, przyszłość… ”. Już w przeddzień nauczyciele oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego zebrali się na wyznaczonym dla nas stoisku w SP1 by zaprezentować nasze Gimnazjum z jak najlepszej strony. Naszą pracę można podziwiać w galerii zdjęć.
Sz. Duszczak
W dniach 5 – 6 marca Samorząd Uczniowski przeprowadził szkolny plebiscyt z okazji Dnia Kobiet. Nasi panowie spośród wcześniej wytypowanych 16 dziewcząt, na które oddawali głosy, przyznali tytuł:
KOBIETA KUMPEL – ANNA DURZYŃSKA 1A
SPORTSMENKA – PAULINA FIĄCZEK 2A
BIZNESWOMEN – NIKOLA GRAJEWSKA 3C
KOBIETA NAUKOWIEC – MARLENA HAREMZA 1A

GRATULUJEMY, A WSZYSTKIM PANIOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE
Sz.Duszczak


20 lutego 2014 roku w godzinach od 17:00 do 20:00 odbyła się w naszym gimnazjum dyskoteka walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Wszyscy jak zwykle bawili się świetnie, co można zobaczyć na zdjęciach.
Ogromne podziękowania dla naszych absolwentów: Adriana Hamulskiego, Dawida Kiela, Kamila Kiela, Łukasza Kani i Bartka Szulca, którzy zadbali o wspaniałą atmosferę i oprawę muzyczną imprezy
Sz.Duszczak

Popołudnie, 9 stycznia br. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem spędził na bowlingu. Na dwugodzinnym spotkaniu dokonano podsumowania działalności SU w pierwszym semestrze, a pozostały czas przeznaczono na … sami zobaczcie :)
Sz.DuszczakW dniu 6 grudnia 2013 roku odbyła się w naszym gimnazjum "nocka" zorganizowana dla osób działających w Samorządzie Uczniowskim. O godzinie 19:00 w murach szkoły zagościli członkowie SU wraz z opiekunem p. Szymonem Duszczakiem.
Wieczór umiliły nam filmy komediowe oraz wszelkiego rodzaju gry i zabawy. Nie zabrakło też momentów grozy, które niejednemu członkowi samorządu zarwały przysłowiową nockę – około godziny 24 wyłączono prąd :) Jednak nawet to nie przeszkodziło nam w świetnej zabawie. Nad rankiem niewyspani, ale w 100% zadowoleni pożegnaliśmy się, obiecując szybki powrót.
Sz. DuszczakW dniu 6 grudnia 2013 roku w murach naszego gimnazjum zrobiło się czerwono. Samorząd Uczniowski przygotował dla młodzieży naszej szkoły Mikołajki. Na korytarzach szkoły rozbrzmiewały kolędy, a uczniowie mogli otrzymać od Mikołaja upominek w postaci słodyczy. Warunek był jeden! Musieli dobrze odpowiedzieć na pytanie związane ze świętami Bożego Narodzenia, które zadawały "asystentki" Mikołaja :)
Sz.DuszczakW dniu 17 listopada br. SU przeprowadził inicjatywę „Dzień Kariery w naszej szkole”. Jest to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji, tworząc galerię plakatów przedstawiających najbardziej popularne zawody. Uczniowie poszczególnych klas przebrali się w wyznaczonym dniu za wykonawców zawodu, który wcześniej wylosowali. Oto zdjęcia z naszej akcji.
Sz. Duszczak7 listopada 2013 r. młodzież naszego gimnazjum bawiła się na dyskotece andrzejkowo-halloweenowej, którą zorganizował Samorząd Uczniowski.
"Dyskotece na pięterku" towarzyszyła świetna muzyka, która zabrzmiała dzięki uprzejmości naszych absolwentów: Adriana Hamulskiego i Dawida Kiela, za co bardzo dziękujemy!!! Piosenki z czołówek list przebojów sprawiły, że parkiet zapełniony był nieustannie. W miłej i przyjemnej atmosferze uczniowie bawili się w godzinach 17:00 – 20:00, co można zobaczyć na zdjęciach.
Sz. DuszczakW związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej 14 października 2013 r. Samorząd Uczniowski przygotował uroczystą galę w auli szkolnej. Jako uczniowie postanowiliśmy uczcić dzisiejszy dzień i przyznać nauczycielom nasze "specjalne" wyróżnienia. Wybraliśmy 6 kategorii, w których przyznane zostały nagrody. Spośród nominowanych, na drodze plebiscytu, uczniowie naszej szkoły przyznali nauczycielom następujące tytuły:

"Najlepszy look" – p. Katarzyna Talaga
"Najbardziej wymagająca/y" – p. Ewa Gawałek
"Najładniejszy uśmiech" – p. Maciej Paterczyk
"Luzak Roku" – p. Szymon Duszczak
"Żartowniś Roku" – p. Piotr Rojek
"Przyjaciel Uczniów" – p. Szymon Duszczak


Co więcej, nasi nauczyciele wykazali się pięknym gestem, gdyż otrzymane nagrody przekazali na rzecz Domu Dziecka w Górze.
Samorząd Uczniowski serdecznie gratuluje wspaniałej postawy i wyróżnień, a wszystkim pracownikom Szkoły życzy samych sukcesów w roku szkolnym 2013/2014!Jak co roku pierwszym poważnym zadaniem SU było zorganizowanie 26. września imprezy powitalnej oraz pasowanie uczniów klas I na gimnazjalistów. Dzień 26 września rozpoczął się zebraniem klas I na sali gimnastycznej "Bazar". Następnie wyznaczone z każdej klasy grupy pierwszoklasistów poddane były różnorakim konkurencjom intelektualnym oraz sprawnościowym. Zmagania nie ominęły również wychowawców klas. Jak widać na zdjęciach, wszystkim dopisywały świetne humory, a walka o zwycięstwo trwała do ostatniej konkurencji. W niej nieco lepsi okazali się uczniowie klasy 1A, którzy pokonali w ostatecznym rozrachunku swoich rówieśników z klasy 1 B 29 -27. W nagrodę zwycięska drużyna otrzymała drobne upominki w postaci słodyczy. Wybrano również królową i króla pierwszych klas. Zostali nimi: Anna Durzyńska (1A) oraz Maciej Brylewski (1A), a koronacji dokonały przewodnicząca SU oraz jej zastępczyni. Dzień zakończył się uroczystym ślubowaniem "pierwszaków", po którym każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania na gimnazjalistę.

Dnia 6 września 2013 r. w naszej szkole odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego. Już od rana obecny SU zbierał głosy na typowanych kandydatów. W głosowaniu wzięło udział około 170 uczniów. Oto nowi, jak i "starzy", członkowie Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/2014: 1.Durzyńska Klaudia 3 A - przewodnicząca
2.Nawrot Małgorzata 3 C – z- ca przewodniczącej
3.Pawlak Dominika 3 A - skarbnik
4.Szymczak Paula 3 A - sekretarz
5.Durzyńska Anna 1 A
6.Nawrot Marcelina 1 A
7.Mocek Mikołaj 2 A
8.Tomaszewski Borys 3 A
9.Jankowiak Jakub 3 A
10.Tomaszewski Dominik 2 C22.03.2013 r. odbyły się XIV Targi Edukacyjne. W tym roku przyświecało nam hasło „Bo … inspiruje nas edukacja”. Już w przeddzień nauczyciele oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego zebrali się na wyznaczonym dla nas stoisku w SP1 by zaprezentować nasze Gimnazjum z jak najlepszej strony.
Naszą pracę można podziwiać na poniższych zdjęciach. Myślimy, że jak zwykle podołaliśmy wyznaczonemu zadaniu!
Tekst: J., Sz. Duszczak


Dzień 21. marca uczniowie Gimnazjum nr 2 spędzili na szukaniu i budzeniu wiosny. W tym dniu przyświecało nam hasło: MUZYKALNIE I SPORTOWO DWÓJKA WITA WIOSNĘ NOWĄ!
Mimo niesprzyjającej aury obecność uczniów dopisała. Zadaniem klasowych przebierańców było jak najlepsze zaśpiewanie wylosowanej przez siebie piosenki podczas konkursu karaoke. W rytmach wiosennych przebojów gimnazjaliści prezentowali swoje stroje. Wszystkim dopisywał wspaniały humor. Dla zwycięskiej klasy, oprócz pamiątkowego dyplomu, została przewidziana wyjątkowa nagroda – mecz siatkarski Nauczyciele kontra Uczniowie.
Zwyciężyła klasa IIIC, która 27.03.2013r. o godz. 15:10 stoczy mecz na sali gimnastycznej „Bazar” z plejadą zwartych i gotowych na wygraną nauczycieli.
Gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczniów na mecz!!!
Imprezę zorganizował i poprowadził Samorząd Uczniowski pod opieką Joanny Duszczak i Szymona Duszczaka.
Tekst: J., Sz.Duszczak


Dnia 1.03.2013r. odbyła się Noc z Ks. Piotrem Wawrzyniakiem zorganizowana dla osób działających w samorządzie uczniowskim i uczniów współpracujących. W murach naszej szkoły o godz. 19:00 spotkał się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Joanną Duszczak i p. Szymonem Duszczakiem.
Podczas tego wyjątkowego spotkania odkrywaliśmy zakątki naszej tajemniczej szkoły łącząc ze sobą legendę i zabawę. Wieczór umiliły nam pyszności z pobliskiej restauracji oraz filmy komediowe. Nie zabrakło też momentów grozy, które niejednemu członkowi samorządu zarwały przysłowiową nockę. Nad rankiem niewyspani, ale w 100% zadowoleni pożegnaliśmy się z patronem obiecując szybki powrót.
Tekst: J., Sz. Duszczak
14. lutego 2013 roku w godzinach od 17:00 do 20:00 odbyła się w naszym gimnazjum dyskoteka walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Podczas imprezy prężnie działał sklepik szkolny, gdzie między innymi można było osłodzić sobie wieczór kupując pysznego pączka. Wszyscy jak zwykle bawili się świetnie, co można zobaczyć na zdjęciach.J., Sz. Duszczak29. listopada 2013 r. młodzież naszego Gimnazjum bawiła się na dyskotece andrzejkowej, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Świetna muzyka, doborowe towarzystwo - czego chcieć więcej? Przeboje z czołówek list przebojów sprawiły, że parkiet zapełniony był nieustannie. Wszyscy tryskali dobrym humorem i bawili się od godz. 17 do 20 w miłej i przyjemnej atmosferze.
Andrzejki znowu za rok, a już niebawem karnawał :)"Praca: zawód czy kompetencje?" - pod takim hasłem w dniach 15 - 21 października odbył się IV Ogólnopolski Tydzień Kariery. Jest to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji, tworząc galerię plakatów przedstawiających najbardziej popularne zawody, a uczniowie, którzy przebrali się w wyznaczonym dniu za wykonawcę zawodu swoich marzeń, uniknęli odpytywania i niezapowiedzianych kartkówek.
Oto zdjęcia z naszej akcji.
Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego 2012/2013:
1. Agnieszka Wesołek 37
2. Marta Konieczna 36
3. Borys Tomaszewski 25
4. Małgorzata Nawrot 22
5. Daniel Palacz 16
6. Łukasz Woroch 13
7. Dariusz Matuszewski 12

Dziękujemy za oddane głosy i gratulujemy!
Samorząd Uczniowski
17 maja 2012r. w ZSPiG W Zbrudzewie odbył się XII Sejmik Samorządów Szkolnych pt. „Pomagać to brzmi dumnie”. Zadaniem każdego Samorządu było przygotowanie prezentacji pokazującej działania charytatywne Samorządu (akcje propagujące pomoc potrzebującym, zbiórki pieniędzy, zasady nagradzania za szeroko pojętą pomoc drugiemu człowiekowi). Nasze gimnazjum reprezentował trzyosobowy skład: Agata Koralewska (IIIf) oraz Jagoda Jankowska (IIb) pod opieką p. Szymona Duszczaka. Dziękujemy organizatorom sympozjum za możliwość wykazania się w tak bliskim dla nas temacie. Życiową bowiem dewizą naszego patrona było hasło przewodnie dzisiejszego spotkania. Sam patron mówił: „Pomagać – to brzmi dumnie” i tego uczy nas przez cały czas nasze gimnazjum. Oto pamiątkowe zdjęcia:11. stycznia Samorząd Uczniowski pomagał nauczycielom w organizacji oraz poprowadzeniu baliku karnawałowego dla przedszkolaków. Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem maluchów oraz staraliśmy się maksymalnie zapewnić im niezapomnianą zabawę.  Dowodem na to są poniższe zdjęcia. 


20. grudnia Samorząd Uczniowski zebrał się wraz z nauczycielami na sali gimnastycznej Bazar w celu jej udekorowania na coroczne już spotkanie uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum pt. „Z kolędą na święta”.


 


16. grudnia SU wspólnie z uczniami naszego gimnazjum wziął udział w świątecznej paradzie pod hasłem ,,Miasto Aniołów". Podczas marszu konkurowaliśmy z innymi szkołami na najlepsze przebrania i najgłośniejszą szkołę. Walka zakończyła się zdobyciem głównej nagrody - sprzętu RTV oraz piłek sportowych dla naszego gimnazjum. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom naszego gimnazjum, którzy wspólnie z SU podjęli się tego dzieła.

 


W związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej 14. października 2011 r. Samorząd Uczniowski przygotował uroczystą galę „Wawrzyńców 2011”. Jako uczniowie postanowiliśmy uczcić dzisiejszy dzień i przyznać nauczycielom nasze szczególne wyróżnienia. Powołaliśmy do  tego celu specjalną Komisję Oceny Pracy Nauczycieli, która wyróżniła piętnaście kategorii w jakich przyznane zostały nagrody i dyplomy. Spośród nominowanych na drodze plebiscytu wszyscy uczniowie naszej szkoły wybrali najlepszych:

Widowisko roku - L.Mańkowski
Mikrofon roku - M.Paterczyk
Żartowniś roku - P.Rojek
Bratnia dusza - J.Wojciechowski
Najlepsza kreacja - K.Talaga
Gorący uśmiech - B. Mulkowska
Złoty Gwizdek - S. Duszczak
Bezlitosny programista - R.Tarnawska
Stróż porządku - S.Marciniak
Sprawny język - D.Płygawko
Złoty Belfer - B.Lewandowska
Luzak Roku - B.Banachowicz
Mistrz opanowania - G.Opielewicz
Mistrz Elegancji - J. Duszczak
Zloty Wykładowca - D.Konieczna

Samorząd Uczniowski serdecznie gratuluje wygranej wszystkim nauczycielom!
 

 


 


 


19.09.2011

Pierwszym poważnym zadaniem SU w nowym semestrze szkolnym było zorganizowanie imprezy powitalnej oraz pasowanie klas I na gimnazjalistów. Dzień 16. września rozpoczął się zebraniem klas I na sali gimnastycznej. Następnie wyznaczone z każdej klasy grupy pierwszoklasistów poddane były różnorakim konkurencjom intelektualnym oraz sprawnościowym. Dzień zakończył się wręczeniem każdemu uczniowi klasy I certyfikatu uczestnictwa, zaś zwycięska drużyna otrzymała drobne upominki w postaci słodyczy.
WYNIKI
1B - 27 PKT
1C - 26 PKT
1A - 24 PKT

GRATULUJEMY. SU


 


 

 


 
02.06.2011

Dnia 27 maja 2011 r. w naszej szkole odbyły się Wybory Samorządu Uczniowskiego. Już od rana na drugim piętrze budynku, obecne SU urzędowało przy stoliku razem z urną i przyjmowało głosy na wytypowanych kandydatów. W głosowaniu brało udział około 180 uczniów, którzy bardzo chętnie się do tego przyczynili. Oto nowi członkowie Samorządu Uczniowskiego po podliczeniu głosów:
 
  1. Julita Bręgiel kl. II c – 44 głosów
  2. Jagoda Jankowska kl. I b – 43 głosów
  3. Jakub Grabowski kl. II a – 34 głosów
  4. Damian Nowak kl. I a – 33 głosów
  5. Ola Stiller kl. I d – 32 głosów
  6. Patryk Fiączek kl. II a – 27 głosów
  7. Anna Pluta kl. I c – 25 głosów
  8. Joanna Statucka kl. I b – 23 głosów
  9. Olga Kryspin kl. I a – 21 głosów

 


23.05.2011

17 maja 2011 w Wyrzece odbył się IX Sejmik Samorządów Szkolnych.
Zadaniem każdego Samorządu było przygotowanie prezentacji udanej imprezy, akcji, działania pt.: „Udało nam się… chcemy Wam o tym opowiedzieć”.
Nasza dwuosobowa reprezentacja: Andżelika Grabowska (IIId) oraz Jędrzej Scelina (IIIf) pod opieką p. Szymona Duszczaka zmagała się również z zabawami sportowymi na zielonym boisku szkolnym. Zajęliśmy I miejsce i zostaliśmy nagrodzeni medalami uczestnictwa. 


09.11.2010

W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski udał się pod pomnik ks. Piotra Wawrzyniaka, aby złożyć symboliczną wiązankę i zapalić znicz. 


13.09.2010

Zadania Samorządu Uczniowskiego (plik Word 53 KB)13.09.2010
 
SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2010/2011
 
PRZEWODNICZĄCA: GRABOWSKA ANGELIKA 3 D
ZASTĘPCA: NYCZAK ALICJA 3C
SEKRETARZ: KORALEWSKA AGATA 2 F
SKARBNIK: JANKOWSKA ZUZANNA 3C
 
PRZEWODNICZĄCY SEKCJI SAMORZĄDOWYCH: 
GRABOWSKA ANGELIKA - SEKCJA KULTURALNA
NYCZAK ALICJA – SEKCJA DEKORACYJNA
JANKOWSKA ZUZANNA – SEKCJA. PORZĄDKOWA
 
SKŁAD:
ANDRZEJEWSKA JOANNA
GRABOWSKA ANGELIKA
JANKOWSKA MAŁGORZATA
JANKOWSKA ZUZANNA
KORALEWSKA AGATA
LANGE JAKUB
LISKOWIAK AGATA
MAKAŁOWSKA KINGA
MICHALSKI PATRYK
NYCZAK ALICJA
TOMASZEWSKA PATRYCJA
URBANIAK JĘDRZEJ
 


13.06.2010

W dniu 7. czerwca 2010 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2010/2011. W głosowaniu wzięło udział 279 uczniów. Spośród 25 uczniów wybrano 9 z największą liczbą głosów. Oto oni:
 
Imię Nazwisko Liczba głosów
Alicja Nyczak 75
Zuzanna Jankowska 55
Patrycja Tomaszewska 54
Agata Koralewska 54
Agata Liskowiak 47
Patryk Michalski 38
Kinga Makałowska 37
Małgorzata Jankowiak 35
Jakub Lange 33
 


18.05.2010

Zbliżają się wybory do Samorządu Uczniowskiego!

Jeśli chcesz pracować w Samorządzie i uważasz, że będziesz w tym dobry, to przekaż swoje imię i nazwisko do opiekunów SU:
p. Joanny Wojciechowskiej lub p. Szymona Duszczaka
do 20. maja!
 


18.05.2010

Zakończono akcję "Nakrętka"!
Jako szkoła uzbieraliśmy 30,5 kg nakrętek w tym:


kl. IA 7,82 kg
kl. IC 7,5 kg
kl. IIA 7,18 kg

Ponadto:
kl. IE 0,18 kg, kl. IF 0,40 kg, kl. IIB 0,60 kg, kl. IID 0,96 kg
kl. IIIA 0,98 kg, kl. IIID 0,62 kg, kl. IIIF 1,5kg, kl. IIIG 1,68 kg.

Dziękujemy!

 

 

Skład samorządu uczniowskiego
Gimnazjum nr 2
w roku szkolnym 2009/2010


PRZEWODNICZĄCA: MONIKA NAROŻNA 3B
ZASTĘPCA: ADAM SALAMON 3A

AGATA KAMIŃSKA 3B
MARTA MATYJEWICZ 3B
HUBERT BŁASZCZYK 3G
MATEUSZ OLAWA 3G
PAULINA KURASZYŃSKA 3E
ANGELIKA GRABOWSKA 2D
JĘDRZEJ URBANIAK 2D
JOANNA ANDRZEJEWSKA 2AOpiekunowie samorządu:
p. Joanna Wojciechowska
p. Szymon DuszczakSkład samorządu uczniowskiego
Gimnazjum nr 2
w roku szkolnym 2008/2009


PRZEWODNICZĄCA: KAROLINA MALIŃSKA

ZASTĘPCA: AGATA KAMIŃSKA
 
BŁASZCZYK HUBERT (2G)
GIEŁDA ROKSANA (3B)
KAMIŃSKA AGATA (2B)
LEWANDOWICZ ARKADIUSZ (3G)
MALIŃSKA KAROLINA (3F)
NOWACZYK PATRYCJA (3F)
SALAMON ADAM (2A)
SOBKOWIAK MIKOŁAJ (3C)
TOMCZYK ROBERT (3C)
ŻABIŃSKI PIOTR (3C)