Kadra nauczycielska

 

Kadra Pedagogiczna – rok szkolny 2014/ 2015

 

Banachowicz Bogusław
    Dyrektor, wychowanie fizyczne
Marciniak Sabina
    Wicedyrektor, pedagog
Baranowska Edyta
    J. hiszpański, j.angielski
Bednarczyk - Janowska Hanna
    Psycholog
Bujakiewicz Mariola
    Matematyka
Buk Katarzyna
    Język angielski
Duszczak Szymon
    Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, gimnastyka korekcyjna
Gawałek Ewa
    Chemia, wychowawca kl. 3b
Gorzkiewicz Iwona
    Bibliotekarz
Jakuszek Anna
    Geografia, wychowawca kl. 2b
Jarosz Agata
    J. polski
Jaskułowska – Kabat Hanna
    J. polski, wychowawca kl. 1a
Kajetańczyk Arleta
    J. rosyjski, j.polski, wychowawca kl. 2c
Kapałka Alina
    J. polski, informatyka, wychowawca kl. 2a
Klinowska Mariola
    Pedagog
Konieczna Dorota
    Wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 1b
Kossowska Elżbieta
    Matematyka
Lewandowska Beata
    Fizyka, wychowawca kl. 3a
Mulkowska Barbara
    Wychowanie fizyczne
Opielewicz Grażyna
    Religia, wdż
Paterczyk Maciej
    Muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
Płygawko Daria
    J. niemiecki
Ratajczak Aleksandra
    Nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca kl. 1a SP
Rembowska Ewa
    Nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca kl. 1b SP
Rojek Piotr
    Historia
Skotarczak Aleksandra
    J. niemiecki
Talaga Katarzyna
    Biologia, zaj. techniczne, wychowawca kl. 3c
Tarnawska Renata
    Matematyka, fizyka
Tórz Paulina
    J.niemiecki
Wiczyńska Elżbieta
    Religia, wdż
Wojciechowski Janusz
    J. angielski

Kadra Pedagogiczna – rok szkolny 2013/ 2014

 

Banachowicz Bogusław
    Dyrektor, wychowanie fizyczne
Marciniak Sabina
    Wicedyrektor, pedagog
Baranowska Edyta
    J. hiszpański
Bednarczyk - Janowska Hanna
    Psycholog
Bujakiewicz Mariola
    Matematyka, j. francuski
Buk Katarzyna
    Język angielski
Duszczak Szymon
    Wychowanie fizyczne, zaj. techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Gawałek Ewa
    Chemia, wychowawca kl. 2b
Gorzkiewicz Iwona
    Bibliotekarz
Jakuszek Anna
    Matematyka, wychowawca kl. 1b
Jarosz Agata
    J. polski, wychowawca kl. 3a
Jaskułowska – Kabat Hanna
    J. polski, wychowawca kl. 3b
Kajetańczyk Arleta
    J. rosyjski
Kapałka Alina
    J. polski, informatyka, wychowawca kl. 1a
Klinowska Mariola
    Pedagog
Konieczna Dorota
    Wiedza o społeczeństwie, zajęcia artystyczne, wychowawca kl. 3c
Lewandowska Beata
    Fizyka
Menzel Arletta
    J. niemiecki
Mulkowska Barbara
    Wychowanie fizyczne
Olech - Kobierska Katarzyna
    Język angielski
Opielewicz Grażyna
    Religia, wdż
Paterczyk Maciej
    Muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
Płygawko Daria
    J. niemiecki
Ratajczak Aleksandra
    Geografia, wychowawca kl. 2a
Rojek Piotr
    Historia
Skotarczak Aleksandra
    J. niemiecki
Talaga Katarzyna
    Biologia, zaj. techniczne, wychowawca kl. 2c
Tarnawska Renata
    Matematyka, fizyka
Wiczyńska Elżbieta
    Religia, wdż
Wojciechowski Janusz
    J. angielski

Kadra Pedagogiczna – rok szkolny 2012/ 2013

 

Banachowicz Bogusław
    Dyrektor, wychowanie fizyczne
Marciniak Sabina
    Wicedyrektor, pedagog
Bednarczyk Hanna
    Psycholog
Bujakiewicz Mariola
    Matematyka, j. francuski
Buk Katarzyna
    Język angielski
Duszczak Joanna
    J. angielski, j. hiszpański
Duszczak Szymon
    Wychowanie fizyczne, zaj. techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Gawałek Ewa
    Chemia, biologia
Gorzkiewicz Iwona
    Bibliotekarz
Jakuszek Anna
    Matematyka, wychowawca kl. 3b
Jarosz Agata
    J. polski, wychowawca kl. 2a
Jaskułowska – Kabat Hanna
    J. polski, wychowawca kl. 2b
Kajetańczyk Arleta
    J. polski, j. rosyjski
Kapałka Alina
    J. polski, informatyka, wychowawca kl. 3c
Klinowska Mariola
    Pedagog
Konieczna Dorota
    Wiedza o społeczeństwie, zajęcia artystyczne, wychowawca kl. 2c
Kwiręg Katarzyna
    Wychowanie fizyczne
Lewandowska Beata
    Fizyka
Łuczak Justyna
    Matematyka, informatyka, wychowawca kl. 3d
Mulkowska Barbara
    Wychowanie fizyczne
Olech - Kobierska Katarzyna
    Język angielski
Opielewicz Grażyna
    Religia, wdż
Paterczyk Maciej
    Sztuka, zajęcia artystyczne
Płygawko Daria
    J. niemiecki, wychowawca kl. 1b
Ratajczak Aleksandra
    Geografia, wychowawca kl. 1a
Rojek Piotr
    Historia, wychowawca kl. 3a
Skotarczak Aleksandra
    J. niemiecki
Talaga Katarzyna
    Biologia
Tarnawska Renata
    Matematyka, informatyka, fizyka, wychowawca kl. 1c
Wiczyńska Elżbieta
    Religia
Wojciechowski Janusz
    J. angielski, historia

Kadra Pedagogiczna – rok szkolny 2011/ 2012

 

Nr

Nazwisko i Imię

Nauczany przedmiot

Nr

Nazwisko i Imię

Nauczany przedmiot

1.

Mańkowski Leszek

Dyrektor, biologia

17.

Klinowska Mariola

Pedagog

2.

Marciniak Sabina

Wicedyrektor, pedagog

18.

Konieczna Dorota

Wiedza o społeczeństwie, zajęcia artystyczne, wychowawca kl. 1c

3.

Banachowicz Bogusław

Wychowanie fizyczne

19.

Lewandowska Beata

Fizyka

4.

Bednarczyk Hanna

Psycholog

20.

Łuczak Justyna

Matematyka, informatyka

5.

Bujakiewicz Mariola

Matematyka, j. francuski

21.

Mulkowska Barbara

Wychowanie fizyczne

6.

Dogondke Ewa

Matematyka, wychowawca kl. 2c

22.

Opielewicz Grażyna

Religia, wdż

7.

Duszczak Joanna

J. angielski, j. hiszpański

23.

Paterczyk Maciej

Sztuka, zajęcia artystyczne

8.

Duszczak Szymon

Wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne

24.

Płygawko Daria

J. niemiecki

9.

Gawałek Ewa

Chemia, wychowawca kl. 3b

25.

Rojek Piotr

Historia, wychowawca kl. 2a

10.

Gorzkiewicz Iwona

Bibliotekarz

26.

Skotarczak Aleksandra

J. niemiecki

11.

 

Graefling Monika

J. angielski

27.

Talaga Katarzyna

Biologia, wychowawca kl. 2d, 3a

12.

 

Jakuszek Anna 

 

Geografia, wychowawca kl. 2b

28.

Tarnawska Renata

Matematyka, informatyka, fizyka, wychowawca kl. 3c

13.

 

Jarosz Agata

 

J. polski, wychowawca klasy 1a

29.

Tomczak Aleksandra

Matematyka

14.

Jaskułowska – Kabat Hanna

J. polski, wychowawca kl. 1b

30.

Wiczyńska Elżbieta

Religia, wdż

15.

 

Kajetańczyk Arleta

 

 

J. polski, j. rosyjski

 

31.

Wojciechowski Janusz

J. angielski, historia, wychowawca kl. 3f

16.

Kapałka Alina

J. polski, informatyka, wychowawca kl. 3d

   

 

Kadra Pedagogiczna – rok szkolny 2009 / 2010

Nr
Nazwisko i Imię
Nauczany przedmiot
Nr
Nazwisko i Imię
Nauczany przedmiot
1.
Mańkowski Leszek
Dyrektor, biologia
22.
Konieczna Dorota
Wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 2a
2.
Marciniak Sabina
Wicedyrektor, pedagog
23.
Lewandowska Beata
Fizyka, wychowawca kl. 2e
3.
Szonert Zbigniew
Wicedyrektor, informatyka
24.
Łuczak Justyna
Matematyka, informatyka, wychowawca kl. 2d
4.
Banachowicz Bogusław
Wychowanie fizyczne
25.
Mulkowska Barbara
Wychowanie fizyczne
5.
Bednarczyk Hanna
Psycholog
26.
Olech – Kobierska Katarzyna
J. angielski
6.
Bujakiewicz Mariola
Matematyka, j. francuski, wychowawca kl. 2f
27.
Opielewicz Grażyna
Religia
7.
Buk Katarzyna
J. angielski
28.
Paterczyk Maciej
Sztuka
8.
Dogondke Ewa
Matematyka, technika wychowawca kl. 3a
29.
Płygawko Daria
J. niemiecki
9.
Duszczak Szymon
Wychowanie fizyczne
30.
Ratajczak Aleksandra
Geografia, wychowawca kl. 2b
10.
Gawałek Ewa
Chemia, wychowawca kl. 1b
31.
Rojek Piotr
Historia, wychowawca kl. 2c
11.
Gorzkiewicz Iwona
Bibliotekarz, j. polski, wychowawca kl. 3f
32.
Siczyńska Daria
Fizyka, matematyka, technika
12.
Graefling Monika
J. angielski
33.
Skotarczak Aleksandra
Język niemiecki
13.
Grześkowiak Danuta
J. polski, j. francuski, wychowawca kl. 3d
34.
Sokołowska – Nowak Maria
Chemia, wychowawca kl. 3b
14.
Hyżak Alicja
Historia
35.
Talaga Katarzyna
Biologia, wychowawca kl. 1a
15.
Jagielska Beata
Wychowanie fizyczne
36.
Tarnawska Renata
Matematyka, informatyka, wychowawca kl. 1c
16.
Jakuszek Anna
Geografia wychowawca kl. 1e
37.
Tomczak Aleksandra
Matematyka
17.
Jarosz Agata
J. polski, wychowawca kl. 1d
38.
Weis Jan
Biologia
18.
Jaskułowska – Kabat Hanna
J. polski, wychowawca kl. 3e
39.
Wiczyńska Elżbieta
Religia
19.
Kajetańczyk Arleta
J. polski, j. rosyjski, wychowawca kl. 3g
40.
Wojciechowska Joanna
J. angielski, j. hiszpański
20.
Kapałka Alina
J. polski, informatyka
41.
Wojciechowski Janusz
J. angielski, wychowawca kl. 1f
21.
Klinowska Mariola
Pedagog szkolny

Kadra Pedagogiczna – rok szkolny 2008 / 2009

Nr
Nazwisko i Imię
Nauczany przedmiot
Nr
Nazwisko i Imię
Nauczany przedmiot
1.
Banachowicz Bogusław
Wychowanie fizyczne
22.
Lewandowska Beata
Fizyka, wychowawca kl. 1e
2.
Bednarczyk Hanna
Psycholog
23.
Łuczak Justyna
Matematyka, informatyka, wychowawca kl. 1d
3.
Brygier Janusz
Wychowanie fizyczne
24.
Mańkowski Leszek
Dyrektor, biologia
4.
Buchwald Małgorzata
Wychowanie fizyczne
25.
Marciniak Sabina
Wicedyrektor, pedagog
5.
Bujakiewicz Mariola
Matematyka, j. francuski
26.
Mulkowska Barbara
Wychowanie fizyczne
 
Buk Katarzyna
J. angielski, wychowawca kl. 2c
 
Olech - Kobierska Katarzyna
6.
Dogondke Ewa
Matematyka, wychowawca kl. 2a
28.
Opielewicz Grażyna
Religia
7.
Duszczak Szymon
Wychowanie fizyczne, technika
29.
Paterczyk Maciej
Sztuka
8.
Gawałek Ewa
Chemia, wychowawca kl. 3c
30.
Płygawko Daria
J. niemiecki, wychowawca kl. 3g
9.
Gorzkiewicz Iwona
Bibliotekarz, j. polski, wychowawca kl. 2f
31.
Ratajczak Aleksandra
Geografia, wychowawca kl. 1b
10.
Graefling Monika
J. angielski
32.
Rojek Piotr
Historia, wychowawca kl. 1c
11.
Grześkowiak Danuta
J. polski, j. francuski, wychowawca kl. 2d
33.
Sokołowska – Nowak Maria
Chemia, technika, wychowawca kl. 2b
12.
Hyżak Alicja
Historia, wychowawca kl. 3f
34.
Szałek Ewa
Fizyka
13.
Jagielska Beata
Wychowanie fizyczne
35.
Szonert Zbigniew
Wicedyrektor, informatyka
14.
Jakuszek Anna
Geografia, matematyka, wychowawca kl. 3b
36.
Talaga Katarzyna
Biologia, wychowawca kl. 1f
15.
Jarosz Agata
J. polski, wychowawca kl. 3a
37.
Tarnawska Renata
Matematyka, informatyka, technika
16.
Jaskułowska – Kabat Hanna
J. polski, wychowawca kl. 2e
38.
Tomczak Aleksandra
Matematyka
17.
Kajetańczyk Arleta
J. polski, j. rosyjski, wychowawca kl. 2g
39.
Weis Jan
Biologia
18.
Kapałka Alina
J. polski, informatyka, wychowawca kl. 3d
40.
Wiczyńska Elżbieta
Religia
19.
Klinowska Mariola
Pedagog szkolny
41.
Wojciechowska Joanna
J. angielski
20.
Konieczna Dorota
Wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 1a
42.
Wojciechowski Janusz
J. angielski, wychowawca kl. 3e
21.
Kwiręg Katarzyna
Wychowanie fizyczne